Rozkład jazdy busów na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

BUS 1 – przywóz

06.55- Libiąż ul. 11 Listopada

07.00- Libiąż ul. Dąbrowskiego

07.05- Żarki

07.10- Mętków

07.15- Babice

07.22- Płaza/Pogorzyce

07.35-Piła Kościelecka

07.50-Płoki Szkoła

Odwóz               

10.20- Płoki Szkoła

10.35- Piła Koscielecka

10.45- Pogorzyce

10.55- Babice

11.00-Mętków

11.05- Żarki

11.10-Libiąż Dąbrowskiego

11.15-Libiąż 11-go Listopada

BUS 2 – przywóz

07.20- Chrzanów Zielona

07.25- Luszowice

07.30- Góry Luszowskie

07.35- Trzebinia ul. 1-go Maja

07.45-Myślachowice

07.50- Szkoła Płoki

Odwóz

10.20- Szkoła Płoki

10.25- Myślachowice

10.35- Trzebinia ul. 1 – go Maja

10.40- Góry Luszowskie

10.45- Luszowice

10.50-Chrzanów

BUS 3 – przywóz

07.10- Młoszowa

07.20- Trzebinia ul. Rybna

07.30- Trzebinia Gościnna

07.32- Siersza

07.45- szkoła Płoki

Odwóz

10.20-Płoki ul. Szkolna

10.27- Siersza

10.30-Trzebinia ul. Gościnna

10.40-Trzebinia Rybna

10.50- Młoszowa

Dowóz dzieci do szkoły Autobus

06.50- Transgór Opieka

07.00- Psary

07.05-Dulowa

07.10-Trzebinia Widokowe

07.15-Trzebinia Kopernika

07.20-Trzebinia Rynek

07.23- Trzebinia Rafineryjna

07.25- Trzebinia Tysiąclecia

07.28- Krystynów

07.30-Krze

07.40-Lgota

Odwóz

10.20- Płoki szkoła

10.25-Lgota

10.40- Krze

10.43-Krystynów

10.45-Trzebinia Tysiąclecia

10.47-Trzebinia Rafineryjna

10.50-Trzebinia Rynek

10.55- Trzebinia Kopernika

11.00-Trzebinia Widokowe

11.05-Dulowa

11.10-Psary

30 sierpnia, 2021